Tīmekļa Vietnes Izstrādes Pakalpojumi

Mums ir pieredze visās tīmekļa attīstības jomās, lai palīdzētu mūsu klientiem pilnībā izmantot viņu potenciālu. Ievietojiet savu biznesu tiešsaistē, nopelciet vairāk pārdošanas un atklājiet vairāk potenciālo klientu.

Mēs izstrādājam visaptverošu pieeju tīmekļa izstrādei, sākot no kodēšanas līdz tīmekļa dizainam un saturam. Mēs lepojamies ar pieredzējušu profesionāļu komandu, kas strādā kopā ar Interlink projektu vadītājiem lai sniegtu augstāko kvalitāti. Mūsu mērķis ir attīstīt jūsu vietni, lai ne tikai iegūtu augstāku vietu meklētājprogrammās, bet arī patiesi sniegtu lietotājiem vislabāko iespējamo lietošanas pieredzi.

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, kas ietver e-komercijas vietnes jeb interneta veikalu izstrādi, vizītkartes tipa vietnes izstrāde, dažādu platformu izstrāde, ziņu portālu izstrāde, iekštīklus risinājumu izstrāde, esam spējīgi veidot sarežģītus projektus izmatojot populārākās programmēšanas valodas, lai sniegtu saviem klientiem pakalpojumus atbilstoši ikvienai prasībai. Neviens projekts nebūs par sarežģītu Interlink programmētājiem, savukārt cenas mūsu klientus patīkami pārsteigs.

E-Komercijas risinājumi

Pilnīgs E-komercijas risinājums, lai pārdotu preces vai pakalpojumus digitālajā vidē

Vizītkartes tipa lapa

Vizītkartes tipa tīmekļa vietne, lai publicētu informāciju par projektu vai uzņēmumu

Ziņu publicēšanas saite

Vienkārša tīmekļa vietne, lai publicētu jaunākās ziņas (tvnet.lv , delfi.lv , apollo.lv)

Individuāli web risinājumi

Veicot sarežģītu projektu analīzi nosakām atbalstošāko platformu projekta izstrādei

Daudz-lapu saite

Tīmekļa vietne uzņēmumam ar +5 individuāli veidotām lapām un papild-funkcionalitātēm

Visas citas tehnoloģijas

Veidojam saiti ar kodu: PHP, Drupal, Python, JavaScript / jQuery un citi

Effective Web Development Solutions

Starpplatformu un atsaucīga tīmekļa izstrāde

Mēs nodrošinām stingru testēšanu visiem galvenajiem ierīču veidiem, kā arī pārlūkprogrammām un operētājsistēmām, pirms mēs saucam par pabeigtu jūsu jauno vietni un parakstāmies no projekta. Testēšana tiek veikta gan kā lietotājam, gan kā administratoram, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne ir moderna un atsaucīga.

Droša testēšanas vide jūsu tīmekļa projektam

Mēs reizēm izmantojam sarežģītus satura apkopošanas rīkus, kas ļauj vizualizēt, kā saite izskatīsies pēc izmaiņu veikšanas. Jūsu komandai būs iespēja veikt izmaiņas un mācīties drošā vidē neietekmējot vietnes darbību. Jums būs piekļuve drošai savas vietnes testēšanas videi, kas izveides laikā un arī pēc tam tiek mitināta mūsu serveros.

Mūsu Projekti

Apskati visus projektus

PIESAKIES TAGAD, DETAĻAS IZRUNĀSIM VĒLĀK

Pastāstiet mums par savu projektu

Ļauj mums sagatavot īpašu piedāvājumu tieši Tev!
Sazinies ar mums lai sāktu savu tīmekļa vietnes izstrādes projektu, mēs būtu godātai par iespēju pievadāt risinājumu

ATSAUKSMES

Skatīt citas