Uzņēmuma tiešsaistes tēla analīze un audits

Veiksmīgas digitālās stratēģijas pamatā ir pozitīva vietnes un uzņēmuma reputācija.

Pilnīga uzņēmuma analīze

Pilnīga uzņēmuma analīze un audits ietver jūsu vietnes un kampaņas izpēti, lai skaidri izprastu savu nozari. Tas arī nosaka jūsu pašreizējo stāvokli tirgū salīdzinājumā ar galvenajiem konkurentiem.

Rūpīga revīzija identificē un novērš visus iespējamos šķēršļus jūsu vietnes veiktspējai un palīdz veidot pamatu jūsu plašākiem digitālā mārketinga centieniem. Pilnīgā analīze sniedz visaptverošus dizaina ieteikumus, satura mārketinga stratēģijas un plānu, kas garantē atbalstu jūsu biznesa vajadzībām un mērķiem. Tas arī ļauj mums noteikt un definēt atbilstošus mērķus un mērķus, kuriem ir svarīga loma jūsu personalizētajās mārketinga kampaņās.

Nosakot mērķus un uzdevumus viņu tiešsaistes darbībai, mēs cieši sadarbojamies ar klientiem. Mūsu ekspertu komanda izmanto plašu nozares pārbaudītu rīku, resursu un paņēmienu klāstu, lai precīzi analizētu jūsu biznesu, klientus un konkurenci. Analīzes un revīzijas beigās mēs iesniedzam visaptverošu ziņojumu par mūsu atklājumiem, kurā iekļauti skaidri un pamatoti ieteikumi par nākamajiem soļiem.

Notiekoša darbības stratēģija

Mūsu pārskatos sniegtā informācija sniedz jums pilnīgu pārredzamību un pēc tam var uzlabot jūsu pašreizējo darbības uzlabošanas stratēģiju.

Projekti, kas optimizē uzvedību

Mēs varam efektīvi plānot projektus, vienlaikus optimizējot uzvedību, izmantojot uzņēmuma tehnoloģiju. Visi ir pielāgoti, lai tie būtu pēc iespējas efektīvāki, lai apmierinātu katra klienta biznesa vajadzības un komerciālos mērķus.

Mēs piedāvājam reāllaika analīzi, lapas analīzi, tirgus analīzi, satura auditēšanu, konkurentu revīziju, klientu revīziju un ietekmētāju analīzi. Mēs arī veidojam “personas”, kas ir efektīvs veids, kā izprast lietotāju vajadzības, vienlaikus prioritāti piešķirot personalizētās veiksmes stratēģijas funkcijām un funkcionalitātei. Dažas no mūsu analīzes programmas noderīgajām funkcijām ir šādas: pielāgoti filtri, automatizēti uzdevumi, notikumu izsekošana, piltuves vizualizācija, veicināti reklāmguvumi, apmeklētāju plūsma, apgriezti mērķa ceļi, kā arī daudzi citi pakalpojumi atkarībā no tā, kas nepieciešams jūsu uzņēmumam.

Mūsu Projekti

Apskati visus projektus

PIESAKIES TAGAD, DETAĻAS IZRUNĀSIM VĒLĀK

Pastāstiet mums par savu projektu

Ļauj mums sagatavot īpašu piedāvājumu tieši Tev!

Iegūstiet profesionālu tiešsaistes mārketinga un zīmola stratēģijas analīzi/auditu, kas ir īpaši pielāgota jūsu vajadzībām.

ATSAUKSMES

Skatīt citas