Sīkdatņu Politika

Par mūsu sīkdatļu politiku

Šajā sīkfailu politikā ir izskaidrots, kas ir sīkfaili un kā tos izmantot, kādi sīkfailu veidi tiek izmantoti, piemēram, informācija, ko mēs apkopojam, izmantojot sīkfailus, un kā šī informācija tiek izmantota, un kā kontrolēt sīkfailu preferences. Plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam, glabājam un glabājam jūsu personiskos datus drošībā, skatiet mūsu konfidencialitātes politikā.

Jūs Jebkurā brīdī varat mainīt vai atsaukt savu piekrišanu no Kokneses deklarācijas mūsu tīmekļa vietnē
Uzziniet vairāk par to, kas mēs esam, kā varat sazināties ar mums un kā mēs apstrādājam personas datus savā konfidencialitātes politikā.
Jūsu piekrišana attiecas tikai uz mūsu domēnu:www.interlink.lv

Kas ir sīkdatnes?

Sīkfaili ir nelieli teksta faili, ko izmanto nelielu informācijas daļu glabāšanai. Tie tiek saglabāti ierīcē, kad vietne tiek ielādēta pārlūkprogrammā. Šie sīkfaili palīdz mums padarīt tīmekļa vietnes darbību pareizu, padarīt to drošāku, nodrošināt labāku lietotāja pieredzi un izprast vietnes veiktspēju un analizēt, kas darbojas un kur tā ir jāuzlabo.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Kā lielākā daļa tiešsaistes pakalpojumu mūsu vietne izmanto pirmās puses un trešās puses sīkfailus vairākiem mērķiem. Pirmās puses sīkfaili galvenokārt ir nepieciešami, lai vietne darbotos pareizi, un tie neapkopo nevienu no jūsu personu identificējošiem datiem.

Mūsu vietnē izmantotie trešās puses sīkfaili galvenokārt ir paredzēti, lai izprastu, kā darbojas tīmekļa vietne, kā jūs mijiedarbojaties ar mūsu tīmekļa vietni, nodrošinot mūsu pakalpojumiem drošību, nodrošinot jums atbilstošas reklāmas, kā arī nodrošinot jums labāku un labāku lietotāja pieredzi un palīdzot paātrināt jūsu turpmāko saziņu ar mūsu tīmekļa vietni.

Kāda veida sīkdatnes mēs izmatojam?

Svarīgi:Daži sīkfaili ir ļoti svarīgi, lai jūs varētu pilnībā izmantot mūsu vietnes funkcionalitāti. Tās ļauj mums uzturēt lietotāju sesijas un novērst jebkādus drošības apdraudējumus. Viņi nevāc un neglabā nekādu personisku informāciju. Piemēram, šie sīkfaili ļauj pieteikties savā kontā, pievienot produktus grozam un droši paņemt.

Statistikai: Šie sīkfaili saglabā informāciju, piemēram, par tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu, unikālo apmeklētāju skaitu, apmeklētajām tīmekļa vietnes lapām, apmeklējuma avotu utt. Šie dati palīdz mums saprast un analizēt, cik labi vietne darbojas un kur tā ir jāuzlabo.

Marketingam: Mūsu tīmekļa vietnē tiek rādītas reklāmas. Šie sīkfaili tiek izmantoti, lai personalizētu reklāmas, kuras jums tiek rādītas, lai tās būtu jums svarīgas. Šie sīkfaili mums palīdz sekot līdzi šo reklāmu kampaņu efektivitātei.
Šajos sīkfailos saglabāto informāciju var izmantot arī trešās puses reklāmu nodrošinātāji, lai jūsu reklāmas tiktu rādītas arī citās pārlūkprogrammas vietnēs.

Funkcionalitātei:Sīkfaili, kas palīdz dažām nebūtiskām funkcijām mūsu tīmekļa vietnē. Šīs funkcijas ietver satura iegulšanu, piemēram, video vai vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās.

Preferences: Šie sīkfaili palīdz saglabāt jūsu iestatījumus un pārlūkošanas preferences, piemēram, valodas preferences, lai jums būtu labāka un efektīvāka pieredze turpmākajos vietnes apmeklējumos.

Kā jūs varat kontrolēt sīkdatņu izmantosanu mūsu saitē?

Ja vēlāk pārlūkošanas sesijas laikā izlemjat mainīt preferences, ekrānā varat noklikšķināt uz cilnes Konfidencialitātes un uztveres politika. Tas vēlreiz parādīs paziņojumu par piekrišanu, ļaujot jums mainīt savas preferences vai pilnībā atsaukt savu piekrišanu.

Turklāt dažādās pārlūkprogrammās ir pieejamas dažādas metodes, kā bloķēt un dzēst tīmekļa vietnēs izmantotos sīkfailus. Varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai bloķētu/dzēstu sīkfailus. Lai uzzinātu vairāk par sīkfailu pārvaldību un dzēšanu, apmeklējiet:wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.