Tiešsaistes Reputācijas Pārvaldība

Reputācijas pārvaldība var palielināt atpazīstamību, veidot zīmola kapitālu un palīdzēt veidot aizstāvību, vienlaikus veidojot jūsu tiešsaistes reputāciju.

Reputācijas pārvaldības mērķis ir uzlabot tiešsaistes redzamību un piesaistīt vietnes apmeklētājus, palīdzot uzņēmuma reputācijai meklētājprogrammās. Tas palīdz veicināt debates, uzlabojot sarunu un “ietekmējot ietekmētāju”. Tiešsaistes reputācijas pārvaldību var izmantot, lai palielinātu ar zīmolu un atslēgvārdiem saistītu pozitīvu meklēšanas rezultātu vai izkliedētu negatīvo saturu, kas parādās meklētājprogrammās, izmantojot zīmola meklēšanu, atslēgvārdu meklēšanu vai abus.

Mēs piedāvājam pilnībā pārvaldīt jūsu tiešsaistes reputāciju un piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, piemēram, sociālo uzraudzību, tiešsaistes PR, negatīva satura filtrēšanu un noņemšanu, iesaistīšanos, kā arī sociālo mediju satura veicināšanu. Mūsu plašais mediju kontaktu tīkls ļauj mums uzzināt laiku un vietu visam, ko jūs izveidojat kā zīmolu tiešsaistes pasaulē. Tādā veidā tiek izmantotas visas iespējas un viss saturs tiek veidots, domājot par pamanāmu mērķauditoriju.

Mūsu plašais mediju kontaktu tīkls ļauj mums uzzināt laiku un vietu visam, ko jūs izveidojat kā zīmolu tiešsaistes pasaulē. Tādā veidā tiek izmantotas visas iespējas un viss saturs tiek veidots, domājot par pamanāmu mērķauditoriju.

Mēs sniedzam Reputācijas pārvaldības ziņojumu, kurā apkopotas atsauksmes, kas saistītas ar jūsu uzņēmumu, produktu vai pakalpojumu, kas notiek internetā, mēs segmentējam ziņojumu arī pozitīvā un negatīvā presē. Tas ir svarīgi, lai izsekotu negatīvus komentārus vai atsauksmes, kas parādās meklētājprogrammu rezultātu lapās (SERP), radot negatīvu reputāciju jūsu zīmolam un varētu būtiski ietekmēt jūsu tiešsaistes pārdošanu un jautājumus. Mūsu komanda var vadīt un pārvaldīt visu reputācijas pārvaldību, jo mūsu rīcībā ir visa programmatūra un tehnoloģijas, kas vajadzīgas plūsmu apkopošanai, un tās tiek glabātas mūsu datu bāzē.

Tiešsaistes PR vadība

Soc. Tīklu @ Uzraudzība

Negatīvā satura filtrēšana

Negatīvā satura noņemšana

Veiksmīgas reputācijas pārvaldības kampaņas pamats ir padziļināts jūsu apstākļu un mērķu novērtējums. Katru no mūsu pakalpojumiem var izmantot atsevišķi atkarībā no jūsu vajadzībām un mērķiem.

Mūsu Projekti

Apskati visus projektus

PIESAKIES TAGAD, DETAĻAS IZRUNĀSIM VĒLĀK

Pastāstiet mums par savu projektu

Ļauj mums sagatavot īpašu piedāvājumu tieši Tev!

Sazinieties ar mums šodien, un mēs palīdzēsim uzlabot jūsu zīmola atpazīstamību, stiprināt jūsu autoritāti un novirzīt datplūsmu uz jūsu tīmekļa vietni.

ATSAUKSMES

Skatīt citas