Reklāmguvuma Optimizācija

Reklāmguvumu optimizācija palīdz palielināt pārdošanas apjomu, klikšķu skaitu un citus nedefinētus mērķus, nepalielinot datplūsmas apjomu, kas nonāk jūsu tīmekļa vietnē.

Tīmekļa vietnes analīze

Tehnisko kļūdu labošana

Darbības rekomendācijas

Reklāmas Atdeves Optimizācija

Pārdošanas optimizācija ir cieši saistīta ar reklāmguvumu, Ja šobrīd ieguldot naudu reklāmā tu gūsti 2x vairāk nekā ir ieguldīts, mūsu mērķis ir rast risinājumus lai tavu 2x padarītu par 4x vai pat 10x

Pārdošanas optimizācijas metodes uzlabo gandrīz visus digitālā mārketinga aspektus un palielina jūsu vietnes reklāmguvumu. Pakalpojuma mērķis ir veikt auditu, lai noskaidrotu, kur var tikt veikti uzlabojumi, kas atvieglotu procesus saistītus ar preču vai pakalpojumu pārdošanu. Sākot ar uzņēmuma digitālā tēla analīzi mēs ievāksim visu pieejamo informāciju par Jūsu uzņēmuma vai saites darbību, izveidosim atskaiti ar nepieciešamajiem uzlabojumiem novērtējot tos pēc to svarīguma un ietekmes uz pārdošanu.

Mēs uzskatām, ka efektīva komunikācija mūsu sadarbības sākumā ļauj mums izveidot “testa ceļu”, kas nodrošinās izmērāmus, tomēr konkrētus mērķus attiecībā uz ieņēmumiem, klientu lojalitāti un kopējo tirgus daļas palielināšanu.

Mēs esam orientēti uz ilgstošu mērķu sasniegšanu, izmantojot nepārtrauktu izpēti, vērienīgu attīstību, stingru pārbaudi un rūpīgu pārskatu sniegšanu. Mūsu ekspertu komanda rūpīgi analizēs veidus, kā lietotāji mijiedarbojas ar jūsu vietni, izstrādājot stratēģijas klientu piesaistes un reklāmguvumu līmeņa paaugstināšanai.

Šodienas klienti vēlas visu: preces un pakalpojumus, kas piegādāti labāk, 
ātrāk un personalizētāka nekā jebkad agrāk. 
Sekojiet viņu vajadzībām un saņemiet vairāk potenciālo klientu un pārdošanas gadījumus.

Mūsu reklāmguvuma analītiķi datu vākšanai un vizualizēšanai izmanto labākos nozares rīkus, lai pieņemtu ātrākos un visefektīvākos lēmumus.

Mēs piedāvājam visefektīvākās reklāmas atdeves tehnikas, A / B dalītās pārbaudes, daudzveidīgo testēšanu, kā arī dažādas citas metodes, piemēram, izmaiņas vietnes izkārtojumā, krāsās, laukos un citos elementos. Mēs izmantojam visu šo informāciju, līdz nosakām, kura iepriekš minēto kombinācija nodrošina visaugstāko reklāmguvuma līmeni.

Izmantojot uz testiem vērstu pieeju, mēs pārliecināmies, ka iegūstam labākos rezultātus, kas raksturīgi tieši jūsu uzņēmumam. Mūsu komanda pastāvīgi pārbaudīs un uzlabos visus jūsu vietnes aspektus, pārbaudot (un atkārtoti pārbaudot), kas darbojas un kas nedarbojas, lai vairāk apmeklētāju kļūtu par klientiem.

Mūsu Projekti

Apskati visus projektus

PIESAKIES TAGAD, DETAĻAS IZRUNĀSIM VĒLĀK

Pastāstiet mums par savu projektu

Ļauj mums sagatavot īpašu piedāvājumu tieši Tev!

Strādājiet par savu naudu, vienlaikus liekot savai naudai strādāt jūsu labā! Ieguldiet savu mārketinga budžetu mūsu saasinātajā CRO stratēģijā, ko izstrādājusi mūsu profesionālā komanda, un iegūstiet tūlītēju atdevi no jūsu ieguldījumiem.

ATSAUKSMES

Skatīt citas