Akumulatoru Centrs Latvia - Pārdošanas Platformas Izstrāde (Interneta Veikals)

Akumulatoru Centrs Latvia ir līderis akumulatoru, bateriju un citu elementu tirdzniecībā. Izstrādes procesā mūsu aģentūra strādāja cītīgi un rūpīgi, lai izpildītu katru klienta prasību un sniegtu augstākās kvalitātes risinājumus. Rezultātā gan klients ir apmierināts, gan arī mūsu aģentūra jūtas gandarīti par paveikto darbu.

Piedāvāto pakalpojumu lapa
Sākumlapa
Tehniskā informācija
Footer

Izaicinājums

Atvidot vecās lapas dizainu, pārveidot katalogu par interneta veikalu un pievienot jaunas funkcijas.

Risinājums

Mēs izveidojām jaunu tīmekļa vietnu izmantojot WordPress platformu, vietni mēs papildinājām ar tādiem spraudņiem, kā Woocommerce, kas ļauj ieviest interneta veikala funkcijas, AJAX Search, kas ļauj izveidot medrnu un plaši funkcionālu preču meklēšanas sistēmu, Twak.to, kas ļauj interneta veikalia apmeklētājiem viegli sazināties ar atbalsta komandu, lai atbidētu uz ikvienu jautājumu, kas klientam var rasties iepirkšanās laikā.

Rezultāts

Modera, pivilcīga, funkcij-pilna tīmekļa vietne, kas atbilst Akumulatoru Centra zīmolam un personalitātei. Interneta veikals ir optimizēts ar nepiciešamajiem atslēgvārdiem, lai saite gūtu augstāko pozīciju Google meklētājā. Visas klienta pieprasītās funkcijas tika uzstādītas bez izņēmumiem, viss, ko klients vēlējās tika sniegts un nodrošināts!

Interneta Veikals Tiešsaistes Pārdošanai un Izaugsmei

Vienkāršs saites dizains, balstīts uz kataloga dizainu

Projekta izstrādes laiks
180+ stundas

Atsauksme

“Komunikācija ar aģentūru bija viegla, visas idejas tika uztvertas un risinājumi tika piedāvāti ikvienai problēmam”

Digitālie Risinājumi

Apskatīt citus projektus