Partnerprogrammas Pakalpojukmi

Partnerprogrammas nav visiem, bet tās tiešām strādā fenomenāli, it īpaši ja uzņēmums piedāvā digitālus pakalpojumus 

Partneru mārketings ir termins, kas tiek izmantots, lai aprakstītu tiešsaistes reklamēšanas veidu, kas sastāv no filiāles atalgojuma par apmeklētāja novirzīšanu vai klienta atalgošanu par vēlamās darbības veikšanu, piemēram, pirkuma veikšanu vai pakalpojumuma abonēšanu. Savā ziņā saistīto mārketingu var uzskatīt par jūsu lapas bezmaksas reklamēšanu - saistītu vietņu tīklu, kas liek klientiem pirkt no jums.

Efektīvs partneru mārketings nemet saites uz dažādiem vietņu īpašniekiem, cerot, ka kaut kas nostrādās. Tas ir labi izplānots, noteikts darbs, kura mērķis ir attīstīt ilgtermiņa attiecības ar trešo pušu vietnēm, izpētīt nozarei atbilstošas ​​vietnes ar uzticamām lapām un izveidot vietnei vērtīgu saistīto tīklu, kas nodrošinās kvalitatīvu, pārveidotu datplūsmu.

Turklāt veiksmīgs partner-mārketings ietver arī noteiktas uzņēmējdarbības iezīmes, piemēram, spēju būt elastīgam attiecībā uz komisijas vērtībām, īpaši laikā, kad notiek pārdošanas apjoma kritums, jo augstāka komisija liks Jūsu parneriem strādāt jūsu labā daudz jaudīgāk.

Mūsu komanda var palīdzēt izveidot skaidru izpratni par jūsu zīmolu, piedāvājumu un produktiem, lai palīdzētu jums pārspēt konkurentus. Mums ir tehniskā un stratēģiskā pieredze, kas nepieciešama, lai mēs varētu savienot jūs ar vairākiem tīkliem, vertikālēm un izdevējiem, kas jums ir vispiemērotākie, nodrošinot optimālu izvietojumu un pārdošanas apjomus.

Ir svarīgi uzturēt uzticamas attiecības ar saistītajām vietnēm, pārliecinoties, ka maksājat komisiju noteiktajā termiņā. Mēs uzskatām, ka veiksmīgas kampaņas atslēga ir ciešu attiecību uzturēšana ar saistītajiem uzņēmumiem, lai palīdzētu veidot viņu uzticību jūsu zīmolam. Tas ir iemesls, kāpēc mūsu profesionāli apmācīti eksperti izmanto novatoriskas stratēģijas, lai palielinātu jūsu pārdošanas apjomus un potenciālos modeļus, kas balstīti uz sniegumu.

Mūsu Projekti

Apskati visus projektus

PIESAKIES TAGAD, DETAĻAS IZRUNĀSIM VĒLĀK

Pastāstiet mums par savu projektu

Ļauj mums sagatavot īpašu piedāvājumu tieši Tev!

Mēs varam pārvaldīt visus jūsu uzņēmuma saistīto uzņēmumu kampaņas aspektus un zināt, kā iegūt filiāļu motivāciju pārdot jūsu produktu. Mēs zinām, kuri saistīto uzņēmumu tīkli ir vispiemērotākie jūsu nozarei, un mēs zinām, kā veidot attiecības, kas palielinās jūsu produkta pārklājumu šajās saistīto uzņēmumu vietnēs.

ATSAUKSMES

Skatīt citas