Maksā Par Klikšķi (MPK) Meklētājprogrammas reklāma

Ar klikšķa reklāmām Jūs saņemat tūlītējus rezultātus un Jūsu zīmolam daudz lielāku sasniedzamību, ko rada pirmās lapas ekspozīcija galvenajās meklētājprogrammās.

Mūsu kampaņas stratēģijas ir izstrādātas tā, lai tās atbilstu mūsu klientu vajadzībām un to tirgus apstākļiem. Mēs sniedzam jaunākos maksas par klikšķi pakalpojumus, kas ietver: apmaksātas meklēšanas reklāmas, video reklamēšanu, reklāmas reklāmas, PPC atkārtoto mārketingu un sociālo reklāmu.

Mēs sniedzam rezultātus, kas palīdz mūsu klientiem sasniegt savus uzņēmējdarbības mērķus. Mēs katru dienu pārvaldām savu klientu kontus un uzraugām reklāmas cenas un budžetus, lai nodrošinātu, ka maksimizējam ieguvumu pret izmaksām. 

Apmaksāta meklēšanas reklamēšana

Iegūstiet pozitīvu IA, izmantojot mūsu PPC meklēšanas reklāmu. Tērējiet naudu gudri un izmantojiet vismērķtiecīgāko un rentablāko reklāmas veidu.

Atkārtota lietotāja piesaistes reklāma

Pārvērtiet vērtīgos “potenciālos klientus” par “uzticamiem klientiem”. Mūsu profesionāļu grupa palīdzēs jums atkārtoti iesaistīt lietotājus, kuri ir pauduši interesi, izstrādājot stratēģiju, kas atbildīs visām jūsu vajadzībām.

Sociālā reklamēšana

Vai ir jārada izpratne par savu zīmolu, produktu vai pakalpojumu? Mēs izstrādāsim sociālās reklāmas stratēģiju, kuras mērķis ir sasniegt KPI un jūsu mērķus.

Videoreklāma

Mēs esam eksperti tiešsaistes reklāmās. Mūsu komanda ir gatava palīdzēt jums iegūt konkurences priekšrocības, veidojot video reklāmas, kas palielinās jūsu zīmola klātbūtni.

Sāc savu reklāmas stratēģiju ar Interlink

Effective Web Development Solutions

Mūsu Projekti

Apskati visus projektus

PIESAKIES TAGAD, DETAĻAS IZRUNĀSIM VĒLĀK

Pastāstiet mums par savu projektu

Ļauj mums sagatavot īpašu piedāvājumu tieši Tev!
Piesaistiet un pārlieciniet savu mērķa tirgu un palieliniet savas vietnes redzamību meklētājprogrammās.

ATSAUKSMES

Skatīt citas