Kāpēc Interneta veikalam ir nepieciešams SSL sertifikāts?

No Comments

Pieņemsim, ka jūs vēlaties izveidot vietni, kas ļaus cilvēkiem maksāt tiešsaistē. Lai viņi to izdarītu, viņiem jāmaksā ar bankas karti. Maksājuma pieņemšanai ir nepieciešams izveidot uzņēmuma profilu pie tiešsaistes tirgotāja, kā piemērām PaySera, Stripe vai PayPal un vēlaties, lai jūsu vietne apkopotu kredītkartes informāciju, lai savāktu maksājumu.

Tagad jūs varat to izdarīt savā parastajā lapā? Nē, jums nevajadzētu! Kāpēc? Jo, ja lapa nav droša, visticamāk, ka jūsu klientu kredītkartes numurs nonāk nepareizās rokās! Un mēs nevēlamies, lai šāda lieta notiktu ar mūsu klientiem. Kā mēs aizsargājam kredītkartes numuru? Ar SSL sertifikātiem.

Kas ir SSL sertifikāts?

SSL sertifikāts nodrošina jūsu vietnes URL ar https, nevis tikai http. Ko tas maina? Izmantojot SSL, jūsu lapa tiek šifrēta drošā veidā, un citas grupas nevar piekļūt jūsu informācijai, nevar iegūt konfidenciālus datus, piemēram, kredītkartes numuru. SSL sertifikāta mērķis ir nodrošināt Jūsu informācijas apmaiņu vai pirkumus ar kredītkaršu darījumiem šifrētu un drošu.

Kāds ir Jūsu guvums no SSL sertifikāta?

SSL sertifikāta galvenais pozitīvais aspekts ir tas, ka tas klientiem parāda, ka viņi var droši sadarboties ar Jums. Jūsu apmeklētāji, potenciālie klienti ir apsargāti un uztraucas, ka viņu personiskā un finanšu informācija tiek nopludināta cilvēkiem, kuriem to vajadzētu iegūt. Jūs varat pārvērst šīs pašas klientu rūpes par konkurences priekšrocībām, parādot viņiem, ka viņu informācija tiek glabāta drošā veidā. Ar SSL sertifikāta 256 bitu šifrēšanu Jūsu klienti var justies droši, ka viņu informācija nenonāks nepareizās rokās.

Pārliecinieties, ka esat ieguvis savu SSL sertifikātu, lai palielinātu klientu uzticību pirkumiem tiešsaistē savā vietnē un pasargātu šos kredītkaršu numurus no nonākšanas nepareizās rokās!

Uztici savu tīmekļa vietnes izstrādes projektu mums, mēs nodrošināsim Bezmaksas SSL sertifikātus visām mūsu mājas lapām un interneta veikaliem! Iepazīsties ar mūsu piedāvājumu ŠEIT!

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

There is no form with title: "SEOWP: MailChimp Subscribe Form – Vertical". Select a new form title if you rename it.

More from our blog

See all posts

Leave a Comment