Grafiskā Satura Izstrāde

Neatkarīgi no tā, vai meklējat iespaidīgu jaunu logotipu vai satriecošus reklāmas materiālus, Interlink talantīgo dizaineru komanda to spēs paveikt atbilstošiem ikvienai Jūsu prasībai.

Grafiskajam dizainam ir izšķiroša loma potenciālā klienta ceļā uz pāriešanu no potenciālā uz pastāvīgo. Tas var sākties pavisam vienkārši piesaistot klienta uzmanību ar humoristisku, pārliecinošu vai interesantu attēlu displeja reklāmā vai sociālajos tīklos. Tas var novest viņus uz labi izstrādātu galveno lapu, kas pastiprina tos pašus attēlus. No turienes viņi, iespējams, apmeklēs produkta lapu ar augstas kvalitātes fotoattēlu, lai vēl vairāk iesaistītos. Sekojošajos e-pastos, sociālajos ierakstos, infografikās un citur joprojām būs konsekvents, pārdomāts dizains - līdz pat reklāmguvumam.

Laba pirmā iespaida radīšana ir būtiska, lai paziņotu savus mērķus un nodibinātu attiecības ar potenciālajiem klientiem. Tāpēc profesionāla tēla un uzkrītošu materiālu izstrāde ir būtiska efektīvas mārketinga stratēģijas sastāvdaļa. Mūsu dizaineru komanda darbojas, lai jūsu uzņēmumam piešķirtu pievilcīgu zīmolu un identitāti. Interlink piedāvā grafiskā dizaina pakalpojumus sākot ar logotipiem līdz drukas darbiem un beidzot ar iesaiņošanu, mēs sniedzam iedvesmotu, efektīvu, inteliģentu darbu jūsu zīmolam.

Kvalitatīvs dizains ne tikai atdzīvina Jūsu zīmolu, bet arī nodrošina drukas kvalitāti. Neatkarīgi no tā, vai mēģināt pārdot produktu, izplatīt savu zīmolu vai nodot ziņu, lielisks dizains palīdzēs Jums sasniegt mērķi.

Zīmola Identitāte

Logotipa dizains (logo izstrāde),
Vizītkartes dizaina izstrāde,
Zīmola stila ceļveži.

Vizuālais Noformējums

Photoshop rediģēšana un citi darbi,
Ekskluzīvs prezentācijas dizains,
Infografiskais dizains.

Iepakojums un Uzlīmes

Grāmatu, albūmu, podcast vāka dizains,
Iepakojumu un produktu dizains,
Automašīnu un citas uzlīmes.

Maketa Izstrāde

Mobīlās aplikācijācijas maketa izstrāde,
Tīmekļa vietnes maketa izstrāde,
Preču maketa izstrāde.

Printēšanas Dizaini

Skrejlapu un rekālmas dizaina izstrāde,
Brošūru un katalogu dizaina izstrāde,
Izkārtnes un plakātu dizaina izstrāde,


Radošas Ilustrācijas

Ilustrācijas un karikatūras dizaina izstrāde,
Arhitektūras un interjera dizaina izstrāde,
Rakstzīmju modelēšana.

Mūsu Projekti

Apskati visus projektus

Nepieciešams atstāt paliekošu iespaidu? Pareiza krāsu, formu un vārdu kombinācija definēs Jūsu zīmolu. Iegūstiet perfektu logotipu vai kādu citu mūsu grafisko dizainu, ar šiem pakalpojumiem jūsu zīmols nokļūst pirmajā vietā.

Mēs nolemjam lasīt grāmatu, pamatojoties uz tās vāku. Mēs atklājam pievilcību, pamatojoties uz izskatu. Galvenokārt, tas, kas ir vizuāls, ietekmē. Mēs vēlamies savienot jūsu redzējumu ar mūsu radošumu un dot jums iespēju to izcelt.

PIESAKIES TAGAD, DETAĻAS IZRUNĀSIM VĒLĀK

Pastāstiet mums par savu projektu

Ļauj mums sagatavot īpašu piedāvājumu tieši Tev!
Nosūti mums ziņu piedāvātās saziņas formas veidā, pastāsti mums par savām velmēm un sniedz projekta detaļas, lai mēs uzreiz varam atbildēt ar konkrētu izmaksu un izstrādes termiņa aprēķinu

ATSAUKSMES

Skatīt citas