Aplikāciju Izstrāde

Veicam visus nepieciešamo lai Jūsu ideju izstrādātu pilnīgi funkcionējošā aplikācijā ar modernu dizainu 

Mobilās lietotnes izgatavošana nekad nav bijusi tik vienkārša. Izmantojot Interlink efektīvu un augsti kvalificētu mobilo lietotņu izstrādātāju komandu, jūs varat iegūt savu lietotni atbilstoši jūsu resursiem sev piemērotā laika periodā. Mēs, sniedzam jums iespēju nolīgt mobilo lietotņu izstrādātājus pa stundai vai dienai, lai jūs atbilstoši varētu veikt kodēšanu vai korekcijas. Pie mums jums nekad nebūs jāuztraucas par to, ka jūsu lietotne nedarbojas tā, kā vajadzētu, jo mēs ļoti nopietni uztveram katru jūsu prasību.

IOS Aplikācijas

Mēs ieprogrammējam aplikācijas, kas var atbalstīt Apple operētājsistēmu, piemēram, iPad, iPhone, iPod ierīces. Kā iOS izstrādātājs mēs programmējam tādās valodās kā Swift vai Objective -C, Flutter & React Native

Android Aplikācijas

Interlink izstrādā android aplikācijas ar šifrējošu kodu, kas nodrošina drošu piekļuvi un ērtu lietošanu. Kā primārās valodas mēs izmantojam Java, Kotlin, Python utt

WEB
Aplikācijas

Web aplikācijas ir tādas lietotnes, kuras var izmantot vairākās platformās. Šīs lietotnes ir lietotājam draudzīgas, kā arī izstrādātājiem, jo tās var izstrādāt, izmantojot vienu kodējumu.

SmartWatch
Aplikācijas

SmartWatch lietotnēs parasti mijiedarbojas pavisam minimāli. Šīs aplikācijas parasti darbojas automātiski, vācot datus un parādot izvadi. Ļoti maz lietotņu, kas tiek veidotas priekš SmartWatch, prasa lietotāja ievadi.

Sazinies ar mums lai noskaidrota projekta izstrādes termiņu un izmaksas

Effective Web Development Solutions

Mūsu Projekti

Apskati visus projektus

PIESAKIES TAGAD, DETAĻAS IZRUNĀSIM VĒLĀK

Pastāstiet mums par savu projektu

Ļauj mums sagatavot īpašu piedāvājumu tieši Tev!
Sazinieties ar mums un mēs nodrošināsim mobilās aplikācijas izstrādi, kas nodrošinās ievērojamu ieguldījumu atdevi.

ATSAUKSMES

Skatīt citas